fbpx

Кожен п’ятий клієнт американського магазину SellCell готовий пропустити наступний iPhone, якщо він буде називатися iPhone 13. В рамках опитування компанія дізналася думку трьох тисяч користувачів.

Джерело припускає, що тих, хто все-таки відмовиться від купівлі iPhone 13 тільки через назву, буде не так багато. Однак використання «нещасливого» числа на попит вплине в будь-якому разі.

Результати дослідження:

  • 74% респондентів вважають, що Apple варто назвати майбутній смартфон якось по-іншому, не використовуючи число «13»;
  • при цьому 38% опитаних проголосували за варіант взагалі без будь-яких числових приставок;
  • як альтернативу можуть використовувати, наприклад, iPhone 12S або ж взагалі пропустити число «13», випустивши відразу iPhone 14.

У минулому подібне вже траплялося. Світ так і не побачив iPhone 9. Втім, це було зроблено не через забобони, а тому що вихід iPhone X слідом за iPhone 8 був приурочений до десятиліття смартфонів компанії Apple.

Що відомо про iPhone 13. Інсайдери впевнені, що Apple не відмовиться від свого знаменитого вирізу, але він повинен бути трохи меншим. З чуток, ефективна площа екрану стане більшою, тому що виробник зменшить ширину рамок.

Крім того, iPhone 13 буде використовувати новітню технологію D-ToF (Direct ToF), яка дозволить замінити існуючі компоненти системи Face ID і зменшити розмір простору, необхідного для системи розпізнавання.

Смартфон отримає акумулятор збільшеної ємності, роз’єм Lightning, лазерний далекомір (у всіх моделях лінійки).

Презентація лінійки Apple iPhone 13 повинна відбутися у вересні цього року.

Джерело

COVID-19 Live