fbpx

Дослідники виявили, що у німецьких лікарнях помирає кожен п’ятий госпіталізований з коронавірусною інфекцією.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Дослідники виявили, що незалежно від статі та віку найвища смертність була серед пацієнтів, підключених до апаратів штучної вентиляції легенів.

Такі результати першого аналізу лікування хворих з коронавірусною інфекцією, проведеного на основі клінічних випадків, які сталися.

В цілому, до ШВЛ були підключені 17 % пацієнтів, з яких помер фактично кожен другий (53 відсотки). Зауважимо, що серед хворих, що обійшлися без штучного дихання, смертність склала всього 16%. 

В цілому, смертність чоловіків (25%) була на 6% вище смертності жінок (19%). Підтвердилися і висновки про те, що хвороба особливо небезпечна для людей старше 70 років. Незалежно від статі, смертність серед старших пацієнтів була дуже високою: у віковій групі від 70 до 79 років померло 27% пацієнтів, в групі від 80 і старше – 38%. Використання апаратів ШВЛ для вікових пацієнтів посилювало ситуацію. 72% пацієнтів старше 80 років, і 63% пацієнтів в групі від 70 до 79 років, підключені до ШВЛ, поповнили список жертв Covid-19. 

Джерело: сайт Главком

COVID-19 Live