fbpx

У Львові визначились, коли у школах міста завершиться навчання та коли розпочнеться другий семестр.

Управління освіти Львівської міськради рекомендує розпочати зимові канікули у школах з 6 січня. Проте, за словами керівниці управління Зоряни Довганик, навчальні заклади формують структуру свого навчального процесу самостійно.

За її словами, управління освіти лише отримує інформацію від усіх шкіл про те, як вони організовують навчальний процес.
 

«Як правило, 80% шкіл завершать навчальний семестр 5 січня і вже з 6 йдуть на канікули. Другий семестр в цих навчальних закладах розпочнеться 25 січня та завершиться 31 травня. Звичайно, що є школи, які організували освітній процес по-іншому: деякі школи завершуватимуть навчальний рік 4, 10 чи 30 червня»,  каже Зоряна Довганик.

З детальною інформацією, коли в кожному з навчальних закладів закінчиться перший семестр навчання, почнеться другий та скільки триватимуть весняні канікули можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, Тvoemisto.tv уже писало, що до 5 січня навчання триватиме у 100 львівських школах. На навчання в такому разі діти вийдуть 25 січня. 17 навчальних закладів мають іншу структуру процесу, тому деякі з них завершують навчання 30 чи 31 грудня. Також є школи, де будуть навчатися до 25 грудня. Другий семестр у деяких розпочнеться з понеділка, 11 січня, в онлайн-режимі.

Джерело

COVID-19 Live