fbpx

Носіння кольорових масок, особливо чорних, може провокувати дерматоз через те, що чорний барвник вкрай алергенний.

Виконані з хімічно пофарбованого синтетичного матеріалу захисні маски можуть бути небезпечними. Про це говорять лікарі-дерматологи.

На вулицях зараз повно людей у масках чорного кольору. Там міститься барвник, який сам по собі викликає шкірні загострення, наприклад, атопічний дерматит.

Безпечно користуватися звичайними медичними масками, і не робити з маски аксесуар, адже це ОДНОРАЗОВА річ, яку треба міняти часто. Тому, краще завчасно попіклуватися про своє здоров’я, і мати в запасі кілька стерильних штук.

Носіння ж кольорових масок, особливо чорних, може провокувати дерматоз через те, що чорний барвник вкрай алергенний. Бавовняні кольорові маски носити можна, якщо їх регулярно міняти і прати. А синтетичні, невідомо чим пофарбовані, особливо якщо вони мають хімічний запах – не варто. При виборі маски потрібно звертати увагу на виробника вироби.

До слова, пандемія змінила світ і внесла корективи у життя людей. Зокрема, це  карантин та масковий режим. І хоча маски стали обовязковими для носіння, кількість випадків зараження COVID-19  у багатьох  країнах тільки зростає. Навіть попри суворі вимоги до використання масок.

Недавнє дослідження показало, що під час епідемії немає значної різниці між тими, хто носить маску і хто не носить.

Джерело

COVID-19 Live