fbpx

Juniper Research виявила, що 53% населення світу буде мати доступ до цифрових банківських послуг в 2026 році, що складе більше 4,2 мільярда користувачів цифрового банкінгу в порівнянні з 2,5 мільярдами в 2021 році. Дослідження показало, що посилення зусиль по цифровій трансформації дозволяє банкам ефективно функціонувати під час пандемії, що виправдовує переваги цифрового банкінгу та стимулювання подальшого зростання користувачів.

Нове дослідження «Цифровий банкінг: банківське обслуговування як послуга, трансформація ринку і прогнози на 2021 рік і 2026 рік» виявило, що Китай буде найпомітнішим ринком цифрового банкінгу протягом наступних п’яти років, на нього припадатиме майже 25% користувачів цифрового банкінгу в 2026 році. .

Індекс готовності до цифрової трансформації банківської системи -Juniper Research проаналізував 30 провідних банків першого рівня на предмет їх інновацій з точки зору цифрових функцій, інвестицій та інновацій, а також на їх гнучкість з точки зору розміру, прибутковості і сили бренду, щоб оцінити їх готовність до цифрової трансформації і виділіть їх відповідне розташування.

Bank of America пропонує постійно розширюється цифрову платформу, включаючи чат-бота Erica, і зафіксував значне зростання використання цифрових технологій і взаємодії під час пандемії. JPMorgan Chase експериментував з блокчейном і зробив придбання, наприклад, у керуючого активами Nutmeg в Великобританії, щоб збільшити свої пропозиції. HSBC запустив нові інноваційні рішення, такі як HSBC Kinetic для малого бізнесу у Великобританії, з ініціативами запуску BBVA, включаючи торгівлю криптовалюта і DBS Bank, який має високий рівень цифрового взаємодії.

Співавтор дослідження Дамла Сат зазначила: «Ці банки добилися прогресу в реалізації добре спланованих і реалізованих стратегій цифровий трансформації, і іншим банкам необхідно розробити такі ж широкі і революційні дорожні карти, інакше їх обійдуть більш гнучкі конкуренти».

Нещодавно компанія IBS Intelligence повідомила, що нове дослідження Juniper Research показало, що збитки продавців від шахрайства з онлайн-платежами в сукупності перевищать 206 мільярдів доларів за період з 2 021 по 2025 роки. Ця цифра демонструє, чому торговці повинні боротися з шахрайством за допомогою запобігання шахрайства на основі машинного навчання. платформи в якості найближчого пріоритету.

Джерело

COVID-19 Live