fbpx

Популярними районами в серпні були Дарницький, Голосіївський та Печерський

Обсяг інвестицій у нерухомість Києва в серпні поточного року зріс на 21% у порівнянні з липнем і становить в еквіваленті $45 млн. Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на результати дослідження АН «Благовіст».

«На ринку спостерігається висока активність. Популярними районами в серпні були Дарницький, Голосіївський, Печерський. Найбільший попит і, відповідно, найбільша кількість угод – у ціновому сегменті $50-100 (44% угод). Ціни зростають пропорційно попиту», – зазначила генеральний директор АН «Благовіст» Олена Біберова.

Згідно з повідомленням, сегмент до $50 000 у серпні зайняв частку 16% від загальної кількості операцій. У цій категорії купували переважно одно-, двокімнатні квартири, найбільше в Дніпровському, Голосіївському районах столиці.

У ціновій категорії від $100 000 до $250 000 здійснено 34% операцій купівлі-продажу. Тут переважають дво- і трикімнатні квартири в Шевченківському, Голосіївському, Печерському районах Києва. Цінова категорія від $250 000 у серпні дала 6% загального обсягу угод.

Раніше повідомлялося, що 90% від усіх наданих іпотечних кредитів це кредити на купівлю житла на вторинному ринку. Ставки за іпотекою на «вторинці» знизилися у другому кварталі.

Джерело

COVID-19 Live