fbpx

Серед найпопулярніших у інвесторів проектів – доставка їжі і виробництво нових продуктів

Кількість угод за перше півріччя 2021 року збільшилась – на 13%, до 52%, випливає з даних дослідження фонду Fuel for Growth про світові інвестиції в фудтех.

За півріччя 41% угод припадає на США. В Європі – 26% угод, в Азії – 19%. У Канаді уклали 4% угод, на Близькому Сході і в Південній Америці – по 3%.

Кількість угод по регіонах Fuel for Growth

З популярних напрямків – доставка продуктів і їжі (54%), розробка нових продуктів і напоїв (18%), проекти в сфері готельної-ресторанного бізнесу (12%).

Обсяг інвестицій в фудтех-проекти Fuel for Growth

Одна з найбільших угод за перше півріччя 2021 року – інвестиції в індійську платформу для замовлення їжі з ресторанів Swiggi. За даними CrunchBase, в липні 2021 року його отримала $ 1,3 млрд від фондів SoftBank, Prosus Ventures і інших.

«Ми бачимо активний інтерес інвесторів до фудтех-сектору, який можна пояснити успішним виходом проектів на IPO», – розповів керуючий партнер Fuel for Growth Андрій Зюзін.

У травні шведська компанія SavorEat залучила $ 1,43 млрд в ході IPО, повідомляє фонд. В кінці липня індійська Zomato провела IPO з оцінкою в $ 12,2 млрд.

Fuel for Growth прогнозує розвиток ринку виробництва білка з водоростей. До 2026 року він досягне $ 1 млрд, вважають у фонді. У першому півріччі 2021 року, інвестиції залучили дві компанії, що виробляють продукти з мікроводоростей: Qualitas Health – $ 18,5 млн, Algama – $ 8,3 млн.

Джерело

COVID-19 Live