fbpx

Дослідження американських і китайських науковців показує, що середнє значення інкубаційного періоду у підтверджених пацієнтів становило понад вісім днів. Попри важливість цієї цифри – вона досі точно не встановлена.

Про це пише гонконзька South China Morning Post.

Інкубаційний період нового коронавірусу може виявитися довшим, ніж спершу вважалося. Тоді як раніше лікарі говори про п’ять днів – науковці як китайського Центру контролю за хворобами, так і американського Національного інституту алергій та інфекційних хвороб кажуть, що середнє значення може бути значно більшим.

Клінічні дані в сукупності з імовірнісним моделюванням показують середній час 8.29 днів, а медіану – 7.76 днів.

Точне знання про інкубаційний період важливе для визначення оптимального часу карантину й необхідне для дослідження щодо передачі хвороби між пацієнтами.

Воно також потрібне для розробки лікування.

Попри важливість цієї інформації, часто через обмежені дані спершу інкубаційний період оцінюється хибно, а потім перша оцінка приймається за належне.

Дослідження підтверджує думку, що переважно інкубаційний період не триває довше 14 днів – стандартний час карантину, самоізоляції, обсервації – але у десяти відсотків пацієнтів симптоми з’являються через триваліший термін.

Детальніше англійською

Джерело

COVID-19 Live