fbpx

В цілому дві третини українців вважають, що нерівність між середнім рівнем доходів по країні і доходом керівника не повинна перевищувати співвідношення 1:7. Серед респондентів такої думки дотримувалися 61%.

Про це свідчать результати опитування компанії в галузі досліджень ринку та рекламної діяльності Research & Branding Group.

При цьому порівняно велика частка тих, хто відповів (37%), вважають нормальною для суспільства найменшу глибину нерівності – в 1-3 рази.

“Безпечну глибину нерівності” (співвідношення 1:10) вважає нормальною сумарно 68% респондентів. І лише 6% опитаних вважає, що різниця в оплаті праці може перевищувати 10-кратний рівень.

Інфографіка: R&B Group

Цікаво відзначити, що найбільша частка прихильників більш рівного розподілу заробітних плат в Україні була виявлена серед молоді (18-29 років).

“Нормальна нерівність (у зарплатах – ред.) для більшості українців — це нерівність, що не перевищує співвідношення 1:7. У той час як показники понад цю норму в українському суспільстві вважаються надмірними, тобто такими, які, безсумнівно, будуть викликати у більшості людей почуття несправедливості процесів, що відбуваються в країні”, – підсумували дослідники.

 

Джерело

COVID-19 Live