fbpx

За даними нового дослідження Гарвардського університету, кількість смертей через викиди транспортних засобів знизилася з 27 700 у 2008 році до 19 800 у 2017 році.

У журналі Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America нещодавно була опублікована стаття під назвою «Переваги для здоров’я від зменшення викидів автомобільного транспорту в Сполучених Штатах з 2008 по 2017 рік» .

Дослідження показало, що кількість смертей не тільки зменшилася майже на 8 000 протягом дев’яти років, але й була б у 2,4 рази вищою у 2017 році, якби транспортні засоби мали той самий рівень викидів, що й у 2008 році.

Тобто протягом цього періоду часу, смертність становила 47 520 життів.

У дослідженні були використані останні епідеміологічні дані та інвентаризація викидів. Крім того, було виявлено, що в результаті поліпшення впливу на здоров’я, США отримали 270 мільярдів доларів економічних вигод.

Проте, незважаючи на те, що скорочення викидів принесли певну користь здоров’ю, виграш міг бути більшим.

«Незважаючи на значний прогрес у скороченні викидів, у вас є протидіючий ефект населення та великих транспортних компаній», — сказав Associated Press Ернані Чома, дослідник охорони навколишнього середовища з Гарварду та провідний автор дослідження . «Тому буде важко досягти істотного прогресу, якщо ми не запровадимо більш сувору політику щодо викидів».

Більше того, екологічні переваги вдосконалення автомобільної промисловості були не такими великими, як користь для здоров’я. На думку експертів, підходи до скорочення викидів від транспорту були більше зосереджені на вирішенні проблем із забрудненням повітря, а не на зміні клімату .

Джерело

COVID-19 Live