fbpx

До карантину деякі з нас й так були не дуже активними, а тепер спорту в житті окремих людей й взагалі майже на залишилося, а дарма, бо сидячий спосіб життя дуже шкодить твоєму здоров’ю.

Вчені проаналізували результати 9 досліджень, проведених в різних країнах світу, аби з’ясувати – як сидячий спосіб життя впливає на організм людини та як можна вирішити цю проблему, повідомляє Радіо Люкс.

Експерти вивчили анкети 44 370 чоловіків та жінок середнього і більш зрілого віку, які знаходилися під наглядом лікарів протягом п’яти років.

Виявилося, що учасники експерименту, які не займалися спортом та вели малорухомий спосіб життя, швидше старіють та частіше страждають від різних проблем зі здоров’ям.

Крім того, нове дослідження показало, що любителі активностей живуть набагато довше, ніж ті, хто сидить протягом дня по 8-10 годин.

Як пояснили автори роботи, всього 30-40 хвилин інтенсивних тренувань на день можуть зменшити шкоду від сидячого способу життя. Це може бути прогулянка на велосипеді, швидка хода або біг.

Джерело

COVID-19 Live