fbpx

21% усіх кандидатів, які зареєстрували резюме на кадровому порталі grc.ua, готові до переїзду за умови вищої заробітної плати, більших кар’єрних можливостей та покращення житлових умов. Середня компенсація, заради якої українці готові змінити місце проживання всередині країни, – близько 30 тис. грн. Якщо говорити про переїзд за кордон, – тоді середній рівень компенсації, який мотивує змінити країну, становить майже 110 тис. грн.

Наймобільнішими є представники ІТ-середовища (11%). Цікаво, що айтішники також лідирують серед усіх фахівців, які відкриті до пропозиції переїзду за кордон. Так, 42% кандидатів зі сфери ІТ готові змінити не лише місто, але й країну проживання. Найчастіше ІТ-спеціалісти розглядають вакансії на Кіпрі (13%), у Чехії (12%), Німеччині (10%), країнах Балтії (10%), США (9%) та країнах Скандинавії (8%).

На другому місці за активністю пошуків вакансій, які пропонують переїзд, – фахівці з продажів (10%). Працівники цієї сфери більше налаштовані на переїзд усередині країни (переважна більшість мріє переїхати з регіонів до Києва), але частина спеціалістів відкрита і для пропозицій з-за кордону (15% усіх кандидатів, які зареєстрували резюме у категорії «Продажі»). Третю сходинку серед кандидатів, які найбільше відкриті до вакансій, що пропонують переїзд, посідають студенти та молодь (9%). Цікаво, що студенти, так само, як і ІТ-спеціалісти, готові до переїзду за кордон. Майже 40% української молоді готові розглянути пропозицію про переїзд до іншої країни. Найчастіше, за даними grc.ua, це пропозиції роботи в Польщі (12%), Чехії (10%) та Німеччині (8%).

Також до п’ятірки профсфер, чиї представники найактивніше відгукуються на пропозиції роботи із переїздом, входять «Вищий менеджмент» (8%) та «Виробництво, сільське господарство» (8%).

Джерело

COVID-19 Live