fbpx

Під час дослідження оцінювали привабливість для бізнесу міст із населенням від 90 000 осіб.

Як повідомляє видання, рейтинг було зроблено відповідно до індексу порівняння простоти підприємницької діяльності між країнами світу — Ease of Doing Business Index. На базі 10 критеріїв розрахували міста, які є найкращими для ведення бізнесу та мають більший потенціал для підприємництва.

Головними чинниками для рейтингу стали: «Прозорість міської влади», «Ділова активність», «Регіональний Doing Business», «Купівельна спроможність», «Транспортне сполучення», «Безпека», «Освіта», «Сприйняття міст мешканцями», «Міграційна привабливість» та «Екологічна привабливість».

Перше місце відповідно до рейтингу Forbes посів Івано-Франківськ. Місто отримало найвищий бал в Україні від авторів дослідження. ТОП-10 виглядає таким чином:

  1. Івано-Франківськ
  2. Вінниця
  3. Львів
  4. Київ
  5. Тернопіль
  6. Ужгород
  7. Дніпро
  8. Хмельницький
  9. Одеса
  10. Харків

Також у Forbes зазначили, що міста-мільйонники потрапили до першої десятки, але жодне з них не увійшло до чільної трійки. Окрім того, звернули увагу на те, що західні регіони частіше пропонують бізнесу прийнятні умови для заснування й сталого розвитку.

До того ж виділили обов’язкові складові ділової успішності міста — прозорість міської влади, висока ділова активність та провідні позиції за регіональним індексом Doing Business. Саме ці чинники мають велике значення у рейтингу.

Джерело

COVID-19 Live