fbpx

Морську воду знову перевірили на мікробіологічні та хімічні показники.

На пляжах Одеси морська вода, яка була забруднена через зливи, вже відповідає гігієнічним нормам.

Про це повідомили в міськраді з посиланням на дослідження фахівців державної установи “Одеський обласний центр по контролю і профілактиці хвороб Міністерства охорони здоров’я України”.

“Проведено лабораторні дослідження морської води, проби якої відібрано на поточному тижні в певних контрольних точках Одеси. За результатами лабораторних досліджень, морська вода відповідає санітарно-мікробіологічними показниками в усіх точках”, – йдеться в повідомленні.

Як уточнили в вищевказаній держустанові, проби відібрані на 22 пляжах Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус. Всього було відібрано 93 проби морської води на санітарно-мікробіологічні та 50 – на санітарно-хімічні показники.

“Всі досліджені проби морської води відповідали гігієнічним вимогам”, – заявили в обласному центрі.

Зливи і стан моря в Одесі

Раніше екологи рекомендували утриматися від купання на одеському узбережжі в зв’язку з тим, що під час злив в акваторію міських пляжів потрапили поверхневі води.

В регіоні спостерігалася дощова погода, а 12 червня в Одесі в результаті сильної зливи за 15 хвилин випало 28 міліметрів опадів і затопило вулиці.

Крім того, через сильні опади Чорне море в Одесі “зацвіло” потенційно токсичними бактеріями.

Джерело

COVID-19 Live