fbpx

Компанія Comscore на замовлення Facebook провела дослідження, в рамках якого з’ясувала, що встановлені додатки від Apple і Google набагато популярніше сторонніх рішень на платформах iOS і Android відповідно.

Comscore було опитано 4000 чоловік, яким запропонували розповісти, якими додатками вони найчастіше користуються на своїх смартфонах. Виявилося, що 75% з 20 найпопулярніших додатків серед користувачів iOS були розроблені саме Apple. Що стосується Android, то тут ситуація схожа: 60% з топ-20 – це додатки від Google.

Facebook заявив, що сплатив це дослідження для того, щоб показати вплив встановлених додатків на ринок сторонніх додатків, явно натякаючи на антиконкурентну характер цих платформ.

В Apple розкритикували висновки Comscore і заявили, що методологія дослідження була по ряду причин помилкової:

Це опитування, фінансований Facebook, від в грудні 2020 року, був спеціально розроблений, щоб створити помилкове враження, що в App Store мало конкуренції. Насправді сторонні програми конкурують з додатками Apple у всіх категоріях і користуються великим успіхом, – йдеться в коментарі купертіновцев для The Verge.

Джерело

COVID-19 Live