fbpx

Завдяки цьому нюансу можна істотно поліпшити інтимне життя

Багато людей знає, що холодні ноги можуть провокувати дискомфорт, а також це працює навпаки. Справа в тому, що при зігріванні ніг відбувається розширення кровоносних судин.

Виявилося, що шкарпетки можуть принести користь навіть в сфері сексу, про що повідомили в BBC.

Учені з Університету Гронінгена з’ясували, що 80% людей, які займаються сексом і не знімають шкарпетки, досягають оргазму.

Декілька інакше йдуть справи у тих, хто знімає шкарпетки. Так, серед них досягають оргазму тільки 50% респондентів.

Справа в тому, що холод може порушувати ерекцію і здатність людини до оргазму, так як наше тіло прикладає багато зусиль для утримання тепла і енергії.

Це призводить до посилення кровообігу всередині тіла, внаслідок чого кров починає менше приливати до рук, ніг і статевого члена.

“Чоловікам потрібно більше часу, коли їм холодно. Мозок інстинктивно думатиме про те, як зігрітися, замість того, щоб концентруватися на сексі”, – розповіла експерта з сексу Аннабель Найт.

Однак, є методи досягання оргазму без шкарпеток і одночасного позбавлення від холоду. Для цього рекомендується нагрівання кімнати, в якій ви будете займатися сексом.

Зазначимо, що цей метод має свої недоліки, так як зависока температура повітря в кімнати має негативний вплив на сон.

Враховуючи все вищезазначене краще всього не знімати носки і отримувати задоволення від процесу.

До речі, нещодавно “Дивогляд” повідомляв, що порнозірка розповіла, як покращити інтимне життя з партнером.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

Джерело

COVID-19 Live