fbpx

Електромобілі та гібриди можуть коштувати дорожче, ніж бензинові моделі, а ось витрати на їх технічне обслуговування та ремонт значно менші. Зокрема, американський журнал Consumer Reports провів дослідження і встановив, що обслуговування “електричок” обходиться дешевше аж удвічі!

В рамках дослідження експерти зібрали дані про різні машини (55 електромобілів і 200 гібридів), річний пробіг яких становив не менше 2 тис. миль і не більше 60 тис. миль – статистика по них виявилась нерепрезентативною. Також були виключені автомобілі із загальним пробігом понад 200 000 миль. Далі використовувалась інформація про середній обсяг витрат на утримання і ремонт транспортних засобів в розрахунку на 1 милю пробігу. У підсумку, було встановлено, що в середньому власники машин з двигунами внутрішнього згоряння витрачають на обслуговування і ремонт 6 центів за милю або $9,2 тис. за весь термін експлуатації. Власники електрокарів при аналогічному пробігу витрачають вдвічі менше – 3 центи за милю та $4,6 тис. за весь період відповідно.

«Електрокари не вимагають такого догляду, як моделі з двигунами внутрішнього згоряння. Крім того, що вони простіші та дешевші в обслуговуванні, значна кількість електромобілів та plug-in гібриди швидше набирає швидкість та викидає в атмосферу на 60% менше парникових газів», – підкреслили дослідники.

Джерело

COVID-19 Live