fbpx

Згідно з результатами дослідження закордонного агентства, обслуговування електромобілів з часом стає дешевшим. У дослідження входять як витрати паливо, і вартість різного технічного обслуговування.

Світові автовиробники та різні автомобільні експерти продовжують ретельно говорити про те, що, хоча електромобілі мають вищі початкові витрати на їх придбання, у довгостроковій перспективі ви заощадите великі гроші на їхнє обслуговування порівняно з тими автомобілями, які оснащені класичним ДВЗ. В основному це пов’язано з економією на витратах на паливо та технічне обслуговування, і в більшості випадків ці припущення підтвердилися. Тим не менш, нове дослідження показує, що насправді дешевше мати електричну версію автомобіля, ніж його версія з бензиновим двигуном.

Дослідження, яке висвітлювалося закордонним виданням Electrek, було аналізом фахівців агентства Energy Innovation вартості електромобілів у порівнянні з вартістю бензинових автомобілів у кожному штаті США.

Воно враховує витрати на щомісячний платіж за автомобіль у разі придбання його в кредит, витрати на паливо, технічне обслуговування, страховку і навіть включає податкові пільги та пільги на електромобілі, що існують на ринку США.

Насправді, дослідження виходить за рамки звичайної 12-місячної моделі вартості володіння або моделі довгострокової вартості володіння автомобілем. Швидше, воно розбиває загальні щомісячні витрати на шестирічний термін володіння, щоб визначити, скільки коштує місяць володіння електромобілем порівняно з порівнянними витратами на володіння автомобілем з ДВЗ.

Підсумкова частина дослідження говорить про те, що так, володіння транспортними засобами з повністю електричними силовими установками в довгостроковій перспективі вигідніше, ніж володіння машин, оснащених старим-добрим ДВЗ.

Джерело

COVID-19 Live