fbpx

Американські експерти прийшли до висновку, що популярність криптовалют безпосередньо пов’язана з пандемією.

«Фінансові технології стають мейнстримом після цієї пандемії, оскільки дійсно існує попит на цифрові послуги – менше особистих транзакцій», – сказала в четвер американському телеканалу CNBC голова відділу глобальних досліджень компанії Trading Nation Джойс Чанг.

Експерт відзначила появу нової динаміки в криптовалютній сфері: битву між банками та фінансовими технологіями. Активність розігрується, оскільки Bitcoin, домінуюча криптовалюта, влаштував на Уолл-стріт божевільні перегони.

Bitcoin виріс приблизно на 66% вже в цьому році і на 452% за останні 12 місяців. «Ми спостерігаємо попит з боку міленіалов, – сказала Чанг. – Ми також вперше побачили попит з боку інституційних інвесторів».

У дослідницькій записці минулого тижня Чанг написала разом з колегою Емі Хо, що інвестори можуть розглянути можливість володіння до 1% Bitcoin в портфелі нарівні з декількома іншими активами.

Однак американські експерти не поспішають заявляти про стійку постійну популярність криптовалют. «Ми бачили, що всього 11 млрд $ припливу з вересня минулого року, що є найвищим показником для Bitcoin, збільшили ринкову капіталізацію на 700 млрд $», – говорить Джойс Чанг. Вона вважає, що попит на альтернативні традиційні інвестиції буде зберігатися, але із застереженням: «Прямо зараз під час серйозної просадки капіталу ми не бачимо, щоб це було ефективним хеджуванням».

У четвер, як зазначає американський телеканал, Bitcoin не зміг отримати прибуток, оскільки основні індекси фондового ринку впали. Криптовалюта також постраждала, впавши більш ніж на 5%.

Джерело

COVID-19 Live