fbpx

Курс гривні в п’ятницю, 19 березня, відкриває торги розширенням спреда між ціною покупки і продажу. За ціною продажу долар перебуває на позначці 27,74 гривень за долар. Що очікувати на ринку валют до кінця тижня розповів UA-Times керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин.

Ринок знаходиться в змішаних очікуваннях. Багато регіонів посилюють карантинні заходи і в таких умовах покупці валюти, і в першу чергу імпортери, будуть знижувати свою активність.

З іншого боку, нерезиденти продовжують нарощувати позиції в ОВДП. У середу вони збільшили обсяги на 2,1 млрд гривень, в четвер – на 150 млн гривень. Таким чином, ризик виходу нерезидентів і можливого тиску на гривню, виявився передчасним. Також, аграрії нарощують свою активність і продаж валюти під посівну кампанію.

В іншому, в умовах можливого локдауна, ринок буде втрачати активність, і тільки великі покупці або продавці валюти будуть направляти курс. Зокрема, ринок очікує оплату податків НАК Нафтогаз, і продаж валюти під неї, що може сильно підтримати гривню.

Очікуємо в найближчий час збереження курсу гривні на відмітках 27,65-27,75 гривень за долар.

Джерело

COVID-19 Live