fbpx

Курс гривні в понеділок, 26 квітня, зміцнився до 27,88 гривень за долар. Після зниження ризиків чергового вторгнення Росії, баланс сил на ринку змінився. Що очікувати від національної валюти на пасхальному тижні, розповів UA-Times керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин.

Раніше продавці притримували валюту, витягаючи курс вище для вигідного продажу, однак після розвороту ринку стали продавати, побоюючись ще більшого сезонного зміцнення гривні. У той же час, покупці різко знизили свою активність, в результаті чого на ринку стали домінувати продавці.

Україна поступово виходить з “червоних зон” карантину, що дає деяке полегшення економіці. Крім цього, уряд України очікує рішення щодо подальшої фінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду.

Поки можна прогнозувати, що гривня найближчим часом продовжить демонструвати позитив і залишиться в діапазоні 27,8-27,9 гривень за долар. Однак, будь-які зміни настроїв нерезидентів і ризик відновлення їх відтоку може змінити тенденцію.

Джерело

COVID-19 Live