fbpx

Кріптовалютная платформа Crypto Head оцінила Сполучені Штати як найбільш підготовлену до масового впровадження цифрових активів країну за підсумками дослідження.

Фахівці платформи використовували для складання рейтингу з 76 юрисдикцій ряд даних. Він включав:

  • кількість тематичних пошукових запитів Google за рік і їх приріст за останні 48 місяців;
  • число встановлених кріптовалютних банкоматів;
  • рівень легалізації криптовалюта податковим і фінансовим законодавством.

Всі кількісні дані перераховувалися на чисельність населення, а для покриття біткойни-ATM враховувалася ще й площа країни. По всіх категоріях експерти визначали бали, максимальна сума яких могла скласти 10.

США отримали сукупну оцінку в 7,13 балів. Слідом в рейтингу розташувалися Кіпр і Сінгапур з показниками 6,47 і 6,3 відповідно. Замкнули п’ятірку Гонконг і Великобританія.

Сполучені Штати значно випередили всіх за кількістю кріптовалютних банкоматів з 17 436 одиницями встановлених пристроїв. Слідом в рейтингу розташувалася Канада з 1464 біткойни-ATM.

У США виявився і найвищий показник за кількістю жителів на один кріптобанкомат – 19 023 чоловік. У Канади відповідну кількість склало 26 265 жителів.

Карликовій державі Сан-Марино з населенням 33 604 осіб вистачило одного встановленого апарату, щоб зайняти в цій категорії третє місце. Зворотна ситуація в Японії з більш ніж 125 млн жителів, на яких припадає єдиний в країні біткоіни-ATM.

У Гонконзі число пристроїв становить 124 одиниці, але через невелику площу автономного району Китаю кожне з них в середньому покриває 3 квадратні милі (~ 2,54 кв. Км) – це набагато менше показника інших країн.

Найвищий інтерес до криптовалюта в інтернеті продемонстрували жителі Кіпру. На 100 000 жителів за останній рік довелося майже 34 тисячі пошукових запитів. Ще дві країни з показником вище 30 тисяч – Сінгапур і Гібралтар.

У загальному рейтингу деякі країни, як США або Кіпр, отримали додаткові бали за легалізацію володіння криптовалюта і використання їх банками.

Нагадаємо, за даними компанії MiQ Digital близько 6% жителів Сполучених Штатів володіють цифровими активами, а в деяких штатах інтерес користувачів до криптовалюта в 2021 році виріс на більш ніж 600%.

Джерело

COVID-19 Live