fbpx

Кожен четвертий опитаний росіянин витратив одноразова допомога на школярів не за прямим призначенням. Про це пише РІА Новини, наводячи дані дослідження аналітичного центру університету «Синергія».

«Майже чверть респондентів (23,8%) зізналися, що отримані від держави кошти вони направили на витрати, не пов’язані з підготовкою дітей до школи. Зокрема, 40,8% з них витратили «президентські» гроші на продукти харчування, 25,9% – на оплату ЖКГ, 15% – на одяг і взуття для дорослих, 12% – на відпочинок, 6,3% – на закриття боргів і виплати по кредитах », – випливає з повідомлення.

При цьому більшість росіян на отримані гроші закупили для школярів одяг і взуття (49,2%), канцтовари (32,1%) і електроніку (12%).

Порядку 69,5% респондентів витратили всі 10 тисяч рублів, 19,4% витратили суму частково, а ще 6,8% вирішили залишити її на чорний день.

Відзначається, що 4,3% опитаних не змогли дати відповідь на питання про те, куди вони витратили одноразова допомога.

Переважна більшість батьків (92,1%) вважає, що подібні виплати повинні стати щорічними, а 68,2% розцінюють суму, що виділяється як недостатню для сімей з дітьми.

Джерело

COVID-19 Live