fbpx

У II кварталі 2021 року частка «зеленої» енергії в глобальній індустрії Майніну склала 56%. До такого висновку прийшла організація Bitcoin Mining Council (BMC) в своєму першому звіті.

У BMC входять 23 компанії, на які припадає 32% хешрейта мережі першої криптовалюти. Згідно з опитуванням серед учасників об’єднання, частка відновлюваної енергії в їх діяльності склала 67,6%.

Екстраполюючи ці дані на глобальну індустрію Майнінгу цифрового золота, в BMC прийшли до висновку, що в сукупній структурі енергоспоживання показник склав 56%.

Результати в значній мірі залежали від відповідей учасників BMC.

Дослідження включало три питання:

  • Скільки електроенергії споживає ваш парк пристроїв?
  • Який сукупний відсоток екологічно чистої енергії в структурі споживання вашого парку?
  • Який сукупний хешрейт генерує ваш парк?

«Майнінг біткойнів використовує незначну кількість енергії, швидко стає більш ефективним і більшою мірою покладається на стійку енергію, ніж будь-яка велика країна або галузь», – йдеться в прес-релізі BMC.

В організації зазначили, що індустрія Майнінгу споживає 0,1% сукупного обсягу світового виробництва енергії і 0,4% енергії, витраченої даремно через неефективне використання.

У травні 2021 року північноамериканські майнінгові компанії вирішили створити організацію з метою просування «зеленої» енергетики в індустрії видобутку криптовалюти.

Нагадаємо, в червні BMC приступив до роботи. Його учасники погодилися ділитися показниками енергоспоживання і хешрейта в дослідницьких і освітніх цілях.

Джерело

COVID-19 Live