fbpx

З 17 по 24 жовтня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Метою дослідження було вивчити внутрішньо- і зовнішньополітичні орієнтації громадян України та з’ясувати актуальні президентські і партійні рейтинги.

Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. У перебігу опитування проведено 1502 інтерв’ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і без врахуванням дизайн-ефекту) не перевищує: 2.6% для показників близьких до 50%, 2.2% — для показників близьких до 25%, 1.7% — для показників близьких до 10%, 1.1% — для показників близьких до 5%.

Після опрацювання результатів, протягом 5-8 листопада 2020 року з респондентами повторно зв’язувалися, щоб повторно поставити запитання про голосування на виборах до Верховної Ради. Всього повторно взяли участь в опитуванні 1083 респондентів (статистична похибка з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту не перевищує 3%).

Також в Додатку: Socio-political_oct 2020  наводяться формулювання і деталізовані розподіли відповідей на розглянути запитання (у регіональному розрізі та у розрізі основних електоратів України).

Джерело

COVID-19 Live