fbpx

 • За результатами опитування Соціологічної групи Рейтинг проведеного 5 серпня 2020 року, 20% вважають, що в цілому справи в Україні ідуть у правильному напрямку, 68% – протилежної думки. 

• Якби парламентські вибори проводились наступної неділі, у рейтингу партій лідирувала б партія «Слуга народу», яку готову підтримати майже 26% серед тих, хто готовий голосувати і визначився з вибором, за партію «Опозиційна платформа – За життя» – 17,6%, партію «Європейська солідарність» – 15,7%, «Батьківщина» – 10,4%. 4,8% підтримали б Радикальну партію,  4,6% – партію «Сила і честь», 3,2% – Українську стратегію Гройсмана, по 3,0% – партію Шарія, та ВО «Свобода». Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. 
• Половина опитаних, які обирали партії зазначили, що цілком упевнені у своєму виборі, 38% – скоріше впевнені, 15% – не впевнені. Відносно більше впевнені у своєму виборці прихильники партій «Європейська солідарність», партії Шарія та «Опозиційна платформа – За життя».  
• 16% вже були у відпустці влітку цього року, ще 18% – планують її на це літо. Водночас, 66% не планують та не були у відпустці. Серед тих, хто вже був у відпустці, або тільки планує її, – 43% проводитимуть її у своєму населеному пункті, і стільки ж – у іншому регіоні України, лише 9% виїжджали або планують поїхати закордон. Тих, хто планує відпустку відносно більше серед молодших і більш заможних.
 
Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.  Терміни проведення дослідження: 5 серпня  2020 р.
 
 

Джерело

COVID-19 Live