fbpx

Як поводиться молодь в сучасному суспільстві. Чому люди у віці з недовірою дивляться на молодих людей і качають головами.

Так склалося, що люди середнього і похилого віку завжди з певним осудом дивляться на молодих людей. І незмінно можна почути, що раніше молодь була серйознішою, цілеспрямованішою, працьовитішою і просто кращою. Але наскільки це правда? І чи дійсно молодь в сучасному суспільстві інша і зовсім інакше дивиться на світ?

Молодь в сучасному суспільстві

Різні дослідження та опитування демонструють, що нинішні молоді люди дійсно інакше міряють успіх. Якщо раніше квартира і машина були обов’язковою метою майже будь-якої людини, то сьогодні ситуація змінилася. І молодь не поспішає здійснювати настільки дорогі покупки.

Причому справа не в рівні доходів. У США міленіалів (тих, кому близько 30-35 років) вже відкрито називають поколінням орендарів. Все тому, що ці люди більш охоче орендують житло, автомобілі і навіть техніку або предмети меблів, ніж вирішуються купувати це назавжди (або тим більше брати в кредит).

Що ж сталося? Ряд фахівців пов’язують це з тим, що останнім часом фінансові кризи трапляються все частіше, і такий поганий досвід просто лякає молодь вкладати всі гроші в якийсь один об’єкт. І тим більше лякає влазити у великі кредити, які доведеться виплачувати багато років.

Але більш вірогідним бачиться те, що молоді люди просто дивляться на світ не так, як це робили їхні батьки і діди. Молодь не хоче заможності або стабільності, тому не поспішає накопичувати звичні цінності. Зате майже кожен хоче фінансової незалежності, гнучкий графік роботи, свободу в пересуванні і можливість в будь-який момент змінити місце проживання.

Навіщо володіти автомобілем, якщо будь-який транспорт сьогодні можна орендувати за осудні гроші? Та й користуватися послугами таксі часом стає навіть вигідніше, ніж обслуговувати власну машину.

Навіщо купувати житло

Купити будинок, щоб вкласти туди всі наявні гроші (та ще й зв’язати себе кредитом)? Навіщо? Адже можна ж орендувати житло в будь-якій точці світу через один з багатьох сучасних сервісів. Ти ж ніколи не знаєш, скільки на цьому місці захочеться жити…

В середньому молодий американець змінює місце роботи кожні три роки. І орендувати житло в такому випадку виявляється досить зручно. Адже при зміні місця роботи завжди можеш знайти квартиру або будинок, які розташовані в потрібній частині міста.

Придбання досвіду і вражень приносить молодій людині більше радості, ніж покупка речей. Адже навіть найгірший досвід в результаті перетворюється в відмінну історію. І молодим людям куди цікавіше слухати, як круто їх співрозмовник провів вихідні в іншій країні, а не те, яку сантехніку він вибирає для своєї нової квартири.

Молодь вважає за краще турбуватися менше. Наприклад, володіння власним автомобілем тільки додає занепокоєння. Адже ти виглядаєш у вікно щоразу, коли спрацьовує чиясь сигналізація. А будинок, з найсучаснішою технікою, теж можуть “обчистити” в будь-який момент. І навіть дорогущий телевізор може вийти з ладу якраз після закінчення гарантійного терміну. Одні розлади…

Варто враховувати і те, що в наш час з’явилося більше можливостей для розваг, для подорожей, для роботи і бізнесу. А тому молоді люди просто хочуть вхопитися за більшу кількість цих самих можливостей, хочуть багато чого побачити і багато спробувати. І хіба можна їх за це засуджувати?

Джерело

COVID-19 Live