fbpx
© Number 10/Flickr

Опитування показало, що лише трохи більше 20% британців залишилися задоволеними перемогою колишньої глави МЗС на виборах.

5 вересня стало відомо, що Ліз Трасс перемогла Ріші Сунака у гонці на посаду прем’єр-міністра Великої Британії. Незважаючи на підтримку народу та обіцянки стабілізувати економіку Сполученого Королівства, значна частина британців все ж вважає, що їй не вдасться стати успішнішою, ніж попередник Борис Джонсон. Про це свідчать результати опитування YouGov. 

За даними ресурсу, близько 40% британців впевнені, що Трасс у ролі прем’єр-міністра буде «приблизно такою самою», як Джонсон. 27% вважають, що Трасс покаже себе гірше за попередника, і лише 14% вірять, що вона буде успішнішим прем’єром. Ще 19% опитаних не визначилися з цього приводу.

Серед прибічників консервативної партії 17% висловили впевненість у тому, що Трасс буде кращою за Джонсона, 31% — що вони будуть приблизно однаковими і 34% — що вона буде гіршою. Інші респонденти утрималися від прогнозів.

При цьому більшість британців (незалежно від політичних уподобань) висловили невдоволення перемогою Трасс на виборах голови Консервативної партії. Розчарованими залишилися 17% опитаних, сильно розчарованими — 33%. 18% виявилися задоволені таким результатом і лише 4% — дуже задоволені.

Нагадаємо, що дипломати вже розпочали підготовку візиту Трасс в Україну. До цього вона неодноразово наголошувала, що у випадку обрання прем’єром продовжить активно підтримувати Київ у боротьбі проти російського вторгнення.

#британці #вибори #Джонсон #Трасс

Джерело

COVID-19 Live