fbpx

60,8% українців вважають, що влада не справляється з вакцинацією населення в країні, свідчить соціологічне дослідження Центру “Соціальний моніторинг”, проведене з 29 червня до 9 липня і презентоване в інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна” в середу.

Водночас 29,7% опитаних впевнені, що влада справляється з кампанією з вакцинації, а 9,5% не змогли дати відповідь.

Основними причинами провалу вакцинації, серед тих, хто вважає дії влади недостатніми, 63,6% називають суб’єктивні причини, тобто непрофесіоналізм влади і політичні інтереси під час вибору вакцин, 14,6% називають об’єктивні причини, а саме великі черги за отриманням вакцин у світі й складність під час проведення переговорів для її отримання Україною. Ще 21,8% не змогли відповісти.

Під час відповіді на запитання “Чи вакцинувалися ви?”, 10% відповіли ствердно (один або два рази в Україні або за її межами), 9,2% записалися на вакцинацію на найближчий час, 20,5% планують вакцинацію, але не визначилися з датою, 29,2% не вирішили, чи будуть вакцинуватися, 28,3% вирішили зовсім не вакцинуватися і 2,8% відмовилися від відповіді.

Соціологічне дослідження проводили у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим серед людей старше 18 років методом особистого інтерв’ю за місцем проживання опитуваних. Вибіркова сукупність становила 3011 респондентів.

Джерело

COVID-19 Live