fbpx

У той час як більшість міленіалів вважають Ісуса і Біблію, принаймні «трохи позитивними», майже третина найбільш освіченого і неправильно зрозумілого покоління Америки ідентифікують себе як ЛГБТ.

75% з них визнають, що «шукають почуття мети в житті», йдеться у новому звіті Аризонського християнського університету.

У звіті Джорджа Барни, який очолює дослідження в Центрі культурних досліджень Християнського університету Аризони, «Нові погляди на покоління зростаючого впливу: міленіали в Америці», в аналізі результатів пояснюється, що низка серйозних проблем, з якими стикається покоління 78 мільйонів – у цьому звіті визначено як люди, що народилися з 1984 по 2002 роки, глибоко пов’язані зі своїми духовними перспективами.

«Зі зрозумілих причин мільйони міленіалів відкидають організовану релігію або сумніваються в релігійних лідерах, особливо щодо релігійних людей, які можуть виявитися лицемірними. Їхній досвід, спостереження та припущення щодо релігії, духовних переконань та релігійних практик привели до бурхливого духовного досвіду», – пише Барна, який також є професором ACU, спеціалізуючись на оцінці світогляду, розвитку та культурної трансформації.

У звіті зазначається, що близько 59% міленіалів вважають Ісуса, принаймні «трохи позитивним», а близько 39% вважають Його «дуже позитивним». Ще 51% розглядають Біблію відповідно до цього спектру, а 29% мають «дуже позитивне» враження. А що стосується християнства в цілому, то лише половина мільйонів вважає його, принаймні, «трохи позитивним».

Більша частина покоління також відкидають атеїзм: лише 25% вважають його «трохи позитивним», а 8% вважають його «дуже позитивним». Хоча більшість міленіалів позитивно ставляться до Ісуса та Біблії, а 65%, як і раніше, вважають себе християнами, багато хто не дотримується біблійного світогляду щодо сексуальності, святості життя та інших питань. Близько 30% міленіалів, у тому числі майже 40% дорослих віком від 18 до 24 років, ідентифікують себе як «ЛГБТК».

«Частина молодих людей, які ідентифікують себе як ЛГБТК, приблизно втричі більша, серед усіх людей похилого віку в країні. Враховуючи моральні та політичні наслідки такої ідентичності, саме таке самовизначення породжує низку емоційних проблем», – сказав Барна.

62-сторінковий звіт про міленіалів надає докладний профіль покоління, яке стурбоване та шукає відповіді на свої проблеми, але «не залучено до духовного вчення та практики, що призводить до браку знань, розуміння, досвіду та зростання у цій галузі.

«Утворювана в результаті духовна неграмотність фактично змушує їх підкорятися поверхневому світогляду, в якому вони хапаються за ідеї та практики, які забезпечують негайну втіху, а не міцну істину та мир. Моральний хаос, який характеризує це покоління, також можна пояснити недоліком послідовного та прагматичного релігійного навчання, якому сприяє відсутність зрілого морального осмислення», – сказав Барна.

Джордж Барна: Лише 9 % дорослих американців мають біблійний світогляд

«Широко поширена плутанина серед молодих людей щодо аспектів своєї особистості – духовних, сексуальних, а також пов’язаних із їх відчуттям життєвої мети – є прямим результатом цього вакууму духовної мудрості», – додав він. «Здається, що часто молоді люди заповнюють порожнечу, створюючи самооцінку, засновану на егоцентризмі, впевненості у собі та незалежності. Це може бути сприйняте як зарозумілість, але це також може бути захисним механізмом, який прикриває їх особисті недоліки, з якими вони борються».

Барна припустив, що розв’язання проблем, з якими стикаються міленіали, включаючи відсутність мети в житті, може бути вирішено шляхом зміни світогляду.

«Ваш світогляд – основа прийняття рішень. Кожен вибір, який ви робите, випливає з вашого світогляду, який служить фільтром, через який ви відчуваєте, спостерігаєте, уявляєте, інтерпретуєте та реагуєте на реальність. І кожен із тисяч рішень, які ви робите щодня, має наслідки. Це означає, що світогляд лежить в основі всього, що ми розглядаємо щодо благополуччя та розвитку молодого дорослого покоління», – написав він.

“Враховуючи центральну роль світогляду в людському досвіді, неможливо покращити життя міленіалів, не звертаючи уваги на фундаментальну роль світогляду”, – пояснив він. “А оскільки світогляд розвивається і реалізується на конкурентному ринку переконань і поведінки, поміркуйте про розповсюджені наслідки для міленіалів відмови від біблійного світогляду на користь інших, більш популярних альтернатив”.

Джерело

COVID-19 Live