fbpx

Понад дві третини киян підтримують рішення міської влади прибрати торгові кіоски (МАФи) з підземних переходів столиці

Про цей свідчать результати соціологічного опитування “Рейтингу”

Згідно з опублікованими даними, 73% жителів столиці позитивно оцінюють ініціативу КМДА прибрати МАФи з підземних переходів Києва і лише 9% опитаних поставилися до цього рішення негативно, 14% – нейтрально.

81% киян підтримує заборону на продаж тютюнових виробів в МАФах поруч зі школами та дитячими садами (13% – проти). 69% виступає за заборону продажу алкоголю в кіосках (19% – проти).

Також, згідно з даними дослідження, 65% підтримують ідею столичної влади ввести систему “Prozorro” для отримання дозволів на встановлення тимчасових конструкцій (13% – проти).

70% опитаних вважають, що зовнішній вигляд МАФів псує зовнішній вигляд міста. Абсолютна більшість – 94% і 93% городян вважають, що власники ларьків повинні відповідати за вивезення сміття і прибирання територій, та позбавлятися ліцензій в разі доведених фактів антисанітарії.

Аудиторія: жителі Києва віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: Приватне формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,8%. Терміни проведення: 10-14 липня 2021.

Джерело

COVID-19 Live