fbpx

Згідно з опитуванням Thunes, представники покоління Z не мають особливого ентузіазму до традиційних фінансових продуктів — чи то банківські рахунки, чи кредитні картки.

Справді, 62% представників покоління Z взагалі не мають банківських рахунків. Популярність мобільних гаманців, однак, швидко зростає, і на деяких ринках, що розвиваються, майже 50% зумерів тепер використовують їх.

Близько чверті зумерів на західних ринках майже ніколи не користуються готівкою. Фізична валюта, як і раніше, відіграє важливу роль в офлайн-витратах на ринках, що розвиваються, але її вплив знижується. Це не дивно, враховуючи вибір та доступність цифрових інструментів.

Цікаво, що одним з найважливіших факторів, що спонукали користувачів Zoom при купівлі та способах оплати, була довіра до бренду.

Дослідження також показало, що покоління Z знаходиться під впливом соціальних мереж більше, ніж будь-яке інше покоління. 8 із 10 заявили, що використовують соціальні мережі кілька разів протягом дня. Три чверті зумерів також кілька разів на день реєструються на ринках, що розвиваються, при цьому дві третини заявляють, що придбали продукти, які вперше виявили в Інтернеті.

Покоління Z не тільки витрачає свої гроші в соціальних мережах, але і все частіше заробляє їх завдяки кількості варіантів монетизації контенту, що пропонуються в TikTok, YouTube, Patreon, Clubhouse і Twitch.

Джерело

COVID-19 Live