fbpx

Результати нового дослідження показали, що майже чверть криптовалютних інвесторів у Великій Британії майже нічого не знає про саму криптовалюту.

Комерційна компанія з розробки програмного забезпечення у сфері фінансів та інвестицій Oxford Risk провела дослідження знань криптовалютних інвесторів.

Згідно з результатами цієї роботи, 21% вкладників у криптовалюту оцінюють свої знання цієї сфери як «низькі».

36% респондентів заявили, що їх розуміння сектора було «поганим» або взагалі відсутнім, коли вони робили свої перші інвестиції.

«Занадто багато людей купують всліпу, не знаючи, що вони роблять, і на них впливає зростання цін та інші люди, які заохочують їх робити це. Занепокоєння викликає те, що люди інвестують значні суми в криптовалюту і не розуміють, що вони купили», – пояснили в Oxford Risk.

В опитуванні взяли участь 1038 респондентів, 35% з яких заявили, що вони багато читають про стрімке зростання цін на криптовалюту.

15% учасників дослідження відповіли, що інвестувати в цей сектор їх спонукали друзі або члени родина.

Що стосується обсягу інвестицій: 76% опитаних купили криптовалюту на суму менше 5% від своїх заощаджень, і тільки 10% респондентів витратили на це більше 10% своїх грошей.

Нагадаємо, кілька днів тому представники найбільшого в Швейцарії фінансового холдингу UBS заявили, що криптовалюта – це дуже ризикована інвестиція, і порадили людям триматися від неї подалі.

«Перспектива великого прибутку може спокушати інвесторів, але ми вважаємо, що спекуляції з криптовалютою – це азартна гра, а не інвестиції», – заявили аналітики UBS. «Бажаючі отримати доступ до цифрових платіжних активів можуть замість цього розглянути сектор фінтеху, який, за нашими очікуваннями, виграє від структурного зростання».

Джерело

COVID-19 Live