fbpx

Згідно з даними соціологічного опитування, проведеного компанією Kantar Public, переважна більшість жителів Фінляндії підтримують Україну у її протистоянні російській агресії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Yle.

Зокрема, повідомляється, що 84% респондентів погодилися з твердженням, що єдиний спосіб припинити війну в Україні полягає у тому, щоб вивести російські війська з окупованих територій, і лише 9% не погодилися з цією тезою. Майже 80% опитаних сказали, що для того, щоб прискорити завершення війни, Україні потрібно надати важче озброєння.

Трохи більш ніж половина респондентів вважають, що членство України в ЄС і НАТО має бути швидким. 53% опитаних заявили, що звичайні громадяни росії несуть певну відповідальність за загарбницьку війну їхньої країни проти України.

Крім того, 90% опитаних стверджують, що Фінляндія не може нормалізувати відносини з росією, поки володимир путін залишається при владі. Лише шість відсотків не погодилися з цією точкою зору.

Майже четверо з десяти респондентів сказали, що вони стурбовані можливим поширенням війни в Україні на Фінляндію, а двоє з десяти заявили, що їх така перспектива зовсім не турбує. Водночас стурбованість перспективою ядерної війни висловили більш ніж половина опитаних.

Як повідомляв Укрінформ, на початку жовтня Фінляндія схвалила дев’ятий пакет військової допомоги для України.

#фіни #озброєння #Україна

Джерело

COVID-19 Live