fbpx

70% респондентів головною причиною, яка заважає припиненню війни на Донбасі, відзначають небажання з боку влади Росії закінчити цей конфлікт

Такі дані опитування, проведеного Українським інститутом майбутнього (UIF) за сприяння “Нью Імідж Маркетинг Груп”, оприлюднені 21 квітня.

“70% респондентів головною причиною, яка заважає припиненню війни на Донбасі, відмічають небажання з боку влади Російської Федерації закінчити цей конфлікт”, – йдеться в опитуванні.

За даними дослідження, 64% опитаних вважають, що на Донбасі відбувається збройний конфлікт/війна між Україною та Росією, 17% зазначили, що на сході України відбувається збройний конфлікт між владою України та самопроголошеними республіками (“Л/ДНР”), які підтримує влада Росії, 6% – що Україна стала майданчиком військових дій, інспірованих Держдепом, 3% – на сході України відбувається громадянський конфлікт, інспірований український владою, під виглядом боротьби з сепаратизм, 2% – що на Донбас відбувається збройний конфлікт між владою України та самопроголошеними республіками (“Л/ДНР”), Росія до конфлікту непричетна.

Опитування проводилося в квітні на всій території України (крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської області, окупованої АР Крим). В онлайн-опитуванні по інтерактивній структурованій анкеті взяли участь 1148 респондентів. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Джерело

COVID-19 Live