fbpx

70% опитаних співробітників відзначають, що стали більш задоволені роботою, а 56% продуктивніше працюють вдома.

Віддалена робота під час карантину

Згідно з дослідженням компанії Lenovo «Майбутнє роботи та цифрової трансформації» (Future of Work and Digital Transformation) 83% підприємств планують працювати віддалено принаймні половину робочого часу. 60% співробітників за таку тенденцію.

Дослідження провели на початку 2021 року на 14 ринках, загалом опитали вісім тисяч співробітників та відповідальних за прийняття ІТ-рішень в компаніях. Респондентів запитували про перехід на віддалену роботу, чи задовольняє їх такий формат праці, технологічні проблеми та рішення.

Один із ключових висновків: працівники досягають значних успіхів працюючи з дому, а 83% співробітників прагнуть зберегти гібридну модель роботи. Віддалена робота дала можливість:

  • поширювати цифрові технології, використовувати особисті пристрої для роботи та ширшого кола завдань;
  • масштабно поширювати хмарні сервіси та програмне забезпечення для спільної роботи;
  • підвищити увагу до безпеки даних серед ІТ-підрозділів підприємств будь-якого розміру.

Оскільки бізнес та співробітники з оптимізмом дивляться в майбутнє гібридного формату роботи й віддаленої співпраці, ІТ-відділи все частіше стикатимуться зі зростанням ресурсних витрат та питаннями безпеки даних. Зараз компаніям потрібні надійні технологічні партнери, які допоможуть комплексно керувати обладнанням, програмним забезпеченням та послугами, щоб максимізувати продуктивність та підвищити рівень безпеки

Джерело

COVID-19 Live