fbpx
Більш як 70% громадян переконані, що міністр охорони здоров’я має бути досвідченим медиком, 19% вважають що він має бути досвідченим управлінцем.

Більш ніж половина опитаних громадян України – 64% – не підтримали б ви призначення іноземця на посаду Міністра охорони здоров’я.
 
Про це свідчать результати загальнонаціонального дослідження громадської думки, проведені соціологічною групою “Рейтинг”.
Напротивагу, 27% українців підтримали б ви призначення іноземця на посаду Міністра охорони здоров’я. Згідно з соціологічним дослідженням, більше таке призначення підтримали б молодші, а також більш забезпечені.
 
Також у респондентів запитали про ставлення до екс-міністра охорони здоров’я Уляну Супрун. 62% українців вважають, що діяльність Уляни Супрун скоріше негативно вплинула на медичну сферу в Україні, 19% – скоріше позитивно оцінили її діяльність, майже 20% – не змогли оцінити. Більш позитивне ставлення до діяльності У.Супрун серед мешканців Заходу, молодших і більш забезпечених респондентів.
 
*Всеукраїнське соціологічне опитування проводилося соціологічною групою “Рейтинг”. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність в обох хвилях по 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Терміни проведення: перша хвиля: 14-19 липня 2020 р., друга хвиля: 15-25 серпня 2020 р.
 
COVID-19 Live