fbpx

За результатами дослідження, проведеного 1-3 серпня 2020 року соціологічною компанією «RTS» («Роботизовані телесистеми»), якби парламентські вибори відбулися в найближчу неділю, то найбільшу кількість голосів було б віддано за партії «Слуга народу» (Д. Арахамія, А. Корнієнко, Р. Стефанчук) – 26,7%, «Опозиційна платформа – За життя» (Ю. Бойко, В. Медведчук, В. Рабінович,) – 21,8%, «Європейська солідарність» (П. Порошенко, А. Парубій, І. Геращенко) – 16,7% і ВО «Батьківщина» (Ю. Тимошенко, С. Тарута) – 6,9%.

На порозі проходження до наступного складу Верховної Ради України розташувалася «Партія Шарія» – 4,7%.

Рейтинг інших політичних партій розподілився наступним чином: «Сила і честь» – 3,6%, «Громадянська позиція» – 2,8%, Радикальна партія Олега Ляшка – 2,5%, «Самопоміч» – 2,0%, «Свобода» – 1,9%, «Голос» – 1,7%, «Українська стратегія Гройсмана» – 1,1%, «Опозиційний блок» – 0,9%, «За майбутнє» – 0,8%, «Національний корпус»- 0,7%.

На питання про те чи є Україна, на думку респондентів, по-справжньому незалежною державою 51,8% опитаних заявили, що Україна такою державою не є і перебуває під зовнішнім управлінням, 36,9% відповіли на питання позитивно і 11,3% не змогли дати свою відповідь на це питання.

Сумарно 61,3% опитаних заявили про те, що не відчувають себе в безпеці з урахуванням нинішньої активності право-радикальних угруповань, проведення ними незаконних акцій, використання зброї, а також беручи до уваги останні випадки захоплення заручників в Луцьку та Полтаві. 35,7% відповіли на це питання позитивно, ще 3,1% не змогли дати свою відповідь.

61,2% опитаних вважають, що нинішня влада не в змозі забезпечити безпеку громадянам України. Для порівняння, позитивно на це питання відповіло вдвічі менша кількість опитаних (33,3%).

1-3 серпня 2020 року соціологічна компанія «RTS» («Роботизовані телесистеми») провела дослідження громадської думки методом CATI (computer-assisted telephone interviews). Для отримання репрезентативної вибірки було опитано населення України віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово неконтрольованих районів Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Для отримання відповідей респондентів була використана випадкова генерація мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність – 3,000 респондентів. Статистична похибка: +/- 2,5%.

Джерело

COVID-19 Live