fbpx

Компанія “Нафтогаз” готова забезпечити природним газом побутових споживачів за встановленою Кабміном ціною 6,99 грн за кубометр до завершення карантину або опалювального сезону.

Про це повідомляє пресслужба компанії “Нафтогаз”.

“Ми готові мінімізувати тиск цін на енергоносії на незахищені верстви населення під час карантинних обмежень. Ми готові “прийняти на ПОН” усіх, хто опиниться без постачальника газу у випадку неготовності газозбутової компанії забезпечити визначену урядом ціну у 6,99 грн за кубометр. Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу. Щодня ми отримуємо скарги від споживачів, які не можуть знайти свій ЕІС-код, яким погрожують нарахувати вигадані борги за “температурні” коефіцієнти чи відрізати газ нібито за неправильно оформлені документи”, — зазначив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв.

У компанії наголосили, що ціна 6,99 гривні за кубометр природного газу буде діяти для нових споживачів у межах тарифного плану “місячний”. Для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і складе 4,73, 5,24 та 6,45 гривні за кубометр, відповідно до умов договорів.

Представники “Нафтогазу” висловили сподівання, що час, допоки буде діяти державна регульована ціна на газ, Національна комісія яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) та Антимонопольний комітет України ефективно використають для дослідження порушень на ринку природного газу.

Що відомо

  • Кабінет міністрів хоче запровадити державну регуляцію ціни на газ для побутових споживачів на період карантину або до завершення опалювального сезону через зростання біржових цін. Запланована єдина ціна для всіх побутових споживачів – 6,99 гривень за кубометр газу.
  • Раніше Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів та компанія “Нафтогаз” розробили два підходи, які дозволять знизити ціни на газ.
  • 10 січня у низці міст України пройшли акції протесту проти підвищення тарифів. Ціни на тепло та електроенергію зросли з 1 січня 2021.
  • Перегляд тарифів є умовою надання Україні 5 мільярдів доларів за програмою Stand-By Міжнародного валютного фонду.

Джерело

COVID-19 Live