fbpx

За Ігоря Терехова на виборах мера готові віддати свій голос 57,6% харків’ян, які визначилися зі своїм кандидатом і збираються брати участь у голосуванні.

На другому місці з великим відривом Михайло Добкін з результатом 27,6%.

Решта кандидатів набирають не більше 3,6% серед опитаних.

Такими є результати нового дослідження електоральних настроїв мешканців Харкова, проведеного групою “Рейтинг” з 2 по 7 жовтня.

При цьому 63% опитаних харків’ян очікують, що новим мером стане Ігор Терехов. Ім’я Добкіна як можливого переможця назвали лише 14% учасників опитування.

59% опитаних задоволені діяльністю Ігоря Терехова на посаді керівника Харкова. Ключовими пріоритетами в розвитку міста харків’яни вважають роботу медичних установ, вартість і якість комунальних послуг, а також боротьбу з корупцією.

Абсолютна більшість опитаних — 93% — вважають Харків комфортним для життя містом (37% вважають комфортним, 56% — швидше комфортним). Іншої думки — лише 6%.

Більшість харків’ян збираються брати участь у виборах — позитивно на це питання відповіли 75% опитаних (братимуть участь і швидше будуть брати участь).

52% опитаних вважають, що виборча кампанія в місті проходить спокійно, а 19% — скоріше спокійно.

У дослідженні “Рейтингу” методом face-to-face взяли участь 1200 респондентів у віці від 18 років. Можлива похибка репрезентативності — не більше 2,8%.

Нагадаємо, центр SOCIS також назвав Ігоря Терехова фаворитом харків’ян на виборах мера.

Відповідно до представленого 30 вересня дослідження центру, за нинішнього керівника Харкова готові віддати свій голос 52,3% жителів міста. 60,6% опитаних вважають, що якби вибори відбулися найближчої неділі, то мером став би Терехов.

Ім’я Добкіна як потенційного переможця назвали лише 15,5% опитаних.

Джерело

COVID-19 Live