fbpx

Понад 50 відсотків покупців вважає наявність повної інформації про продавця гарантією якості товару

У цьому році 47% українців робили покупки товарів і послуг у вітчизняних компаній в Інтернеті, а 53% опитаних заявили, що раніше не мали такого досвіду. Такі дані вивчення громадської думки наводить Соціологічна група «Рейтинг».

Згідно з результатами соцопитування, серед інформації, якою найчастіше цікавилися ті, хто робив онлайн-покупки, був номер телефону (78%). Половина опитаних цікавилися адресою підприємства (фактичною та юридичною), юридичною назвою, наявністю ліцензії, адресою електронної пошти. Незважаючи на це для близько 40% таких споживачів згадана інформація не була цікавою.

У той же час споживачі менше цікавилися формою підприємницької діяльності продавця і його ідентифікаційним номером/кодом ЄДРПОУ, який ідентифікує підприємця як суб’єкта підприємницької діяльності.

При цьому 54% підтверджують тезу, що можливість отримання повної інформації про продавця є гарантією високої якості товарів і послуг.

Опитування проводилося з 29 жовтня по 2 листопада 2020 року серед населення України від 18 років і старше. Було опитано 2 000 респондентів методом особистого інтерв’ю. Статистична похибка дослідження становить не більше 2,2%.

Нагадаємо, оцінюючи зміни в сфері боротьби з корупцією протягом останнього року, тільки 14 відсотків громадян побачили позитивні кроки в зусиллях влади змінити що-небудь в цьому напрямку.

Джерело

COVID-19 Live