fbpx

Верховна Рада України

Разумков Дмитро ОлександровичГолова Верховної Ради України
Стефанчук Руслан ОлексійовичПерший заступник Голови Верховної Ради України
Кондратюк Олена КостянтинівнаЗаступник Голови Верховної Ради України

 

    • Абдуллін Олександр Рафкатович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      11
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Абрамович Ігор Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      14
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Алєксєєв Сергій Олегович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      20
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань діяльності органів правопорядку Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

       

    • Аліксійчук Олександр Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №154
      РЕГІОН:
      Рівненська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань захисту інвестицій в об’єкти будівництва Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

       

    • Аллахвердієва Ірина Валеріївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      116
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Ананченко Михайло Олегович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      34
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

       

    • Андрійович Зіновій Мирославович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №87
      РЕГІОН:
      Івано-Франківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

       

    • Арахамія Давид Георгійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      4
      ФРАКЦІЯ
      Голова депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

       

    • Арешонков Володимир Юрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №64
      РЕГІОН:
      Житомирська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

       

    • Ар’єв Володимир Ігорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      17
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

       

    • Арістов Юрій Юрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      42
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

       

    • Арсенюк Олег Олексійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №195
      РЕГІОН:
      Черкаська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

       

    • Бабак Сергій Віталійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      11
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

       

    • Бабенко Микола Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №90
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

       

    • Бабій Роман Вячеславович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      48
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Бакумов Олександр Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №173
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

       

    • Бакунець Павло Андрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №122
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Балога Віктор Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №69
      РЕГІОН:
      Закарпатська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

       

    • Бардіна Марина Олегівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      62
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

       

    • Батенко Тарас Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №123
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Співголова депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

       

    • Безгін Віталій Юрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      77
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

       

    • Безугла Мар’яна Володимирівна

      ОБРАНА ПО:
      №217
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету, голова підкомітету запровадження цінностей і стандартів НАТО, міжнародного військового співробітництва та миротворчості Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

       

    • Беленюк Жан Венсанович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      10
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

       

    • Березін Максим Юрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №151
      РЕГІОН:
      Полтавська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету по соціальним питанням у сферах національної безпеки і оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

       

    • Бєлькова Ольга Валентинівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      17
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Білозір Лариса Миколаївна

      ОБРАНА ПО:
      №15
      РЕГІОН:
      Вінницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

       

    • Боблях Андрій Ростиславович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №145
      РЕГІОН:
      Полтавська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

       

    • Бобровська Соломія Анатоліївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      9
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
    • Богданець Андрій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №163
      РЕГІОН:
      Тернопільська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

       

    • Богуцька Єлізавета Петрівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      95
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

       

    • Божик Валерій Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №204
      РЕГІОН:
      Чернівецька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Бойко Юрій Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      1
      ФРАКЦІЯ
      Співголова депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

       

    • Бондар Віктор Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №191
      РЕГІОН:
      Хмельницька область
      ФРАКЦІЯ
      Співголова депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

       

    • Бондар Ганна Вячеславівна

      ОБРАНА ПО:
      №220
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

       

    • Бондар Михайло Леонтійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №119
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

       

    • Бондаренко Олег Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      60
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

       

    • Бондарєв Костянтин Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      14
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань трубопровідного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

       

    • Борзова Ірина Наумівна

      ОБРАНА ПО:
      №14
      РЕГІОН:
      Вінницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

       

    • Бородін Владислав Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №38
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

       

    • Борт Віталій Петрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      28
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

       

    • Брагар Євгеній Вадимович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      76
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова

       

    • Бужанський Максим Аркадійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №25
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

       

    • Буймістер Людмила Анатоліївна

      ОБРАНА ПО:
      №223
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

       

    • Булах Лада Валентинівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      89
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

       

    • Бунін Сергій Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №98
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

       

    • Бурміч Анатолій Петрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      20
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

       

    • Вагнєр Вікторія Олександрівна

      ОБРАНА ПО:
      №183
      РЕГІОН:
      Херсонська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

       

    • Вакарчук Святослав Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      1
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

       

    • Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

      ОБРАНА ПО:
      №96
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Василенко Леся Володимирівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      17
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

       

    • Василів Ігор Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №164
      РЕГІОН:
      Тернопільська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

       

    • Васильєв Ігор Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №158
      РЕГІОН:
      Сумська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

       

    • Васильковський Ігор Ігорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №139
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань морського транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

       

    • Васильченко Галина Іванівна

      ОБРАНА ПО:
      №118
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Ватрас Володимир Антонович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      72
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Вацак Геннадій Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №16
      РЕГІОН:
      Вінницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

       

    • Величкович Микола Романович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      19
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

       

    • Вельможний Сергій Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №112
      РЕГІОН:
      Луганська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Венедіктова Ірина Валентинівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      3
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Веніславський Федір Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      88
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

       

    • Верещук Ірина Андріївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      29
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

       

    • Вінтоняк Олена Василівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      117
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

       

    • Власенко Сергій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      9
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

       

    • Волинець Михайло Якович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      20
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань взаємодії з державними органами влади та громадськістю Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

       

    • Володіна Дар’я Артемівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      65
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності податкових органів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Волошин Олег Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      30
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

       

    • Воронов Володимир Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      41
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

       

    • Воронько Олег Євгенійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №103
      РЕГІОН:
      Кіровоградська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

       

    • Гайду Олександр Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №128
      РЕГІОН:
      Миколаївська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань інновацій та інфраструктури в сфері агропромислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

       

    • Галайчук Вадим Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      44
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
    • Галушко Микола Леонідович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №97
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Гевко Володимир Леонідович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №167
      РЕГІОН:
      Тернопільська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Герасименко Ігор Леонідович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №62
      РЕГІОН:
      Житомирська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Герасимов Артур Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      11
      ФРАКЦІЯ
      Співголова депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Геращенко Ірина Володимирівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      3
      ФРАКЦІЯ
      Співголова депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

    • Герега Олександр Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №192
      РЕГІОН:
      Хмельницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань загального податкового адміністрування та оподаткування податком на прибуток підприємств, бухгалтерського обліку і аудиту Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Герман Денис Вадимович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №35
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань сучасних інформаційних технологій та інновацій у бюджетному процесі Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Герус Андрій Михайлович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      17
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Гетманцев Данило Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      20
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Гнатенко Валерій Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №49
      РЕГІОН:
      Донецька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Гончаренко Олексій Олексійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №137
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Горбенко Руслан Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      109
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Горват Роберт Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №68
      РЕГІОН:
      Закарпатська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Горенюк Олександр Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №136
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Горобець Олександр Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №95
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Гриб Вікторія Олександрівна

      ОБРАНА ПО:
      №105
      РЕГІОН:
      Луганська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Гривко Сергій Дмитрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      114
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

 

    • Гринчук Оксана Анатоліївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      67
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань забезпечення діяльності Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

 

    • Гришина Юлія Миколаївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      133
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Грищенко Тетяна Миколаївна

      ОБРАНА ПО:
      №66
      РЕГІОН:
      Житомирська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Грищук Роман Павлович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №222
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Гузенко Максим Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №161
      РЕГІОН:
      Сумська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Гузь Ігор Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №19
      РЕГІОН:
      Волинська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Гурін Дмитро Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №218
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Давиденко Валерій Миколайович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №208
      РЕГІОН:
      Чернігівська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

    • Данілов Віталій Богданович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      16
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Дануца Олександр Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №99
      РЕГІОН:
      Кіровоградська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Демченко Сергій Олексійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №29
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

 

    • Деркач Андрій Леонідович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №159
      РЕГІОН:
      Сумська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Не входить до складу будь-якого комітету

 

    • Джемілєв Мустафа

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      6
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Дирдін Максим Євгенович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №132
      РЕГІОН:
      Миколаївська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

 

    • Діденко Юлія Олександрівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      32
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань оподаткування доходів фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших нарахувань на фонд оплати праці Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Дмитрієва Оксана Олександрівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      106
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань сучасних медичних технологій та розвитку трансплантології Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Дмитрук Артем Геннадійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №133
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Довгий Олесь Станіславович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №102
      РЕГІОН:
      Кіровоградська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань медичного страхування Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Драбовський Анатолій Григорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №12
      РЕГІОН:
      Вінницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Дубіль Валерій Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      10
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань технічного регулювання та стандартизації у сфері охорони здоров’я Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Дубінський Олександр Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №94
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Дубневич Ярослав Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №120
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань медичної техніки та медичного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Дубнов Артем Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №213
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Дунаєв Сергій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      9
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Дунда Олег Андрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №91
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань будівництва та проектування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Єфімов Максим Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №48
      РЕГІОН:
      Донецька область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Железняк Ярослав Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      4
      ФРАКЦІЯ
      Заступник голови депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Жмеренецький Олексій Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №190
      РЕГІОН:
      Хмельницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

 

    • Жупанин Андрій Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      110
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Заблоцький Мар’ян Богданович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      82
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Забродський Михайло Віталійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      4
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Забуранна Леся Валентинівна

      ОБРАНА ПО:
      №216
      РЕГІОН:
      м. Київ
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Завітневич Олександр Михайлович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      39
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Загородній Юрій Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      19
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань депутатської етики Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

 

    • Загоруйко Аліна Леонідівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      59
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Задорожний Андрій Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      119
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

 

    • Задорожній Микола Миколайович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №162
      РЕГІОН:
      Сумська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Заремський Максим Валентинович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №202
      РЕГІОН:
      Чернівецька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Заславський Юрій Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      118
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Захарченко Володимир Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №31
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Здебський Юрій Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №172
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Зінкевич Яна Вадимівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      7
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Секретар Комітету, голова підкомітету з питань військової медицини Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Зуб Валерій Олексійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №209
      РЕГІОН:
      Чернігівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Зуєв Максим Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №207
      РЕГІОН:
      Чернігівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань поштового зв’язку Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Іванісов Роман Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №153
      РЕГІОН:
      Рівненська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

 

    • Іванов Володимир Ілліч

      ОБРАНИЙ ПО:
      №185
      РЕГІОН:
      Херсонська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Іванчук Андрій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №88
      РЕГІОН:
      Івано-Франківська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Не входить до складу будь-якого комітету

 

    • Івахів Степан Петрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №21
      РЕГІОН:
      Волинська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

 

    • Івченко Вадим Євгенович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      24
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Іонова Марія Миколаївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      23
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення реалізації закріпленого в Конституції України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС та НАТО Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

    • Іонушас Сергій Костянтинович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      38
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Іоффе Юлій Якович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      12
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Ісаєнко Дмитро Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      15
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Кабанов Олександр Євгенійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      87
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Кабаченко Володимир Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      23
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

 

    • Калаур Іван Романович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      132
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Кальцев Володимир Федорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      24
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Кальченко Сергій Віталійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      24
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

 

    • Камельчук Юрій Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №124
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Каптєлов Роман Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №36
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Касай Геннадій Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №74
      РЕГІОН:
      Запорізька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Касай Костянтин Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №149
      РЕГІОН:
      Полтавська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань тимчасово окупованих територій України Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Качний Олександр Сталіноленович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      36
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

  • Качура Олександр Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    49
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Кива Ілля Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      34
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Кириленко Іван Григорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      6
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Тимчасово виконуючий обов’язки голови підкомітету з питань науки та інновацій Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Кириченко Микола Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      53
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Кисилевський Дмитро Давидович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №24
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

    • Кицак Богдан Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №63
      РЕГІОН:
      Житомирська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

    • Кінзбурська Вікторія Олександрівна

      ОБРАНА ПО:
      №171
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Кісєль Юрій Григорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      43
      ФРАКЦІЯ
      Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Кісільов Ігор Петрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      18
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Кіссе Антон Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №142
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Кіт Андрій Богданович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №126
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Клименко Юлія Леонідівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      2
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      10
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

 

    • Клочко Андрій Андрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      83
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Княжицький Микола Леонідович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №116
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Князевич Руслан Петрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      21
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

 

    • Коваль Ольга Володимирівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      58
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Ковальов Артем Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      45
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань річкового транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Ковальов Олександр Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №51
      РЕГІОН:
      Донецька область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Ковальов Олексій Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №186
      РЕГІОН:
      Херсонська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань акцизного податку та законодавчого регулювання ринку спирту, алкоголю і тютюну Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Ковальчук Олександр Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №152
      РЕГІОН:
      Рівненська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Кожем’якін Андрій Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      7
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

 

    • Козак Володимир Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      68
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Козак Тарас Романович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      10
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Колебошин Сергій Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №140
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Колєв Олег Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №134
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Колихаєв Ігор Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №184
      РЕГІОН:
      Херсонська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Колісник Анна Сергіївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      94
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Колтунович Олександр Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      22
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань державної економічної політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

    • Колюх Валерій Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №92
      РЕГІОН:
      Київська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Кондратюк Олена Костянтинівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      5
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Заступник Голови Верховної Ради України

 

    • Констанкевич Ірина Мирославівна

      ОБРАНА ПО:
      №23
      РЕГІОН:
      Волинська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Копанчук Олена Євгенівна

      ОБРАНА ПО:
      №189
      РЕГІОН:
      Хмельницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Копиленко Олександр Любимович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      135
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Не входить до складу будь-якого комітету

 

    • Копитін Ігор Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №129
      РЕГІОН:
      Миколаївська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Корнієнко Олександр Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      7
      ФРАКЦІЯ
      Перший заступник Голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань організації державної влади, державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, державних символів та нагород Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Королевська Наталія Юріївна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      4
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

 

    • Корявченков Юрій Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №33
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Костенко Роман Васильович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      14
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Костін Андрій Євгенович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      108
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв’язання спорів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

 

    • Костюк Дмитро Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №65
      РЕГІОН:
      Житомирська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань соціальної політики агропромислового комплексу, розвитку сільських територій, науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Костюх Анатолій Вячеславович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      75
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту

 

    • Кравчук Євгенія Михайлівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      112
      ФРАКЦІЯ
      Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Красносільська Анастасія Олегівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      8
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

 

    • Красов Олексій Ігорович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №180
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

 

    • Крейденко Володимир Вікторович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      123
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури

 

    • Криворучкіна Олена Володимирівна

      ОБРАНА ПО:
      №32
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

 

    • Кривошеєв Ігор Сергійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      37
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

 

    • Крулько Іван Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      12
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Крячко Михайло Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      61
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

 

    • Кубів Степан Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      12
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

    • Кубраков Олександр Миколайович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      30
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Кузбит Юрій Михайлович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №101
      РЕГІОН:
      Кіровоградська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Кузнєцов Олексій Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №106
      РЕГІОН:
      Луганська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Кузьмін Ренат Равелійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      35
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Кузьміних Сергій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №67
      РЕГІОН:
      Житомирська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

 

    • Кулініч Олег Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №147
      РЕГІОН:
      Полтавська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Культенко Артем Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      51
      ФРАКЦІЯ
      Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

 

    • Кунаєв Артем Юрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      100
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Куницький Олександр Олегович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №169
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності

 

    • Кучер Микола Іванович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №17
      РЕГІОН:
      Вінницька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Кучер Олексій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №179
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету Верховної Ради України з питань правової політики

 

    • Кучеренко Олексій Юрійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      18
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

    • Лаба Михайло Михайлович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №70
      РЕГІОН:
      Закарпатська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Лабазюк Сергій Петрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №188
      РЕГІОН:
      Хмельницька область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Лабунська Анжеліка Вікторівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      13
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

 

    • Ларін Сергій Миколайович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      8
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Секретар Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

 

    • Леонов Олексій Олександрович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №135
      РЕГІОН:
      Одеська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

    • Лерос Гео Багратович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      23
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань культурної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики

 

    • Лис Олена Георгіївна

      ОБРАНА ПО:
      №201
      РЕГІОН:
      Чернівецька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань загальної середньої, інклюзивної освіти та освіти на тимчасово окупованих територіях Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Литвиненко Сергій Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №156
      РЕГІОН:
      Рівненська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

 

    • Літвінов Олександр Миколайович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №178
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань житлової політики та житлового господарства Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Лічман Ганна Василівна

      ОБРАНА ПО:
      №30
      РЕГІОН:
      Дніпропетровська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань регуляторної політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

 

    • Лозинський Роман Михайлович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична Партія “ГОЛОС”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      15
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

 

    • Лопушанський Андрій Ярославович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №125
      РЕГІОН:
      Львівська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Лубінець Дмитро Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №60
      РЕГІОН:
      Донецька область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 

    • Лукашев Олександр Анатолійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №113
      РЕГІОН:
      Луганська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій

 

    • Лунченко Валерій Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №71
      РЕГІОН:
      Закарпатська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань доходів і фінансування державного бюджету та державного боргу Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Луценко Ірина Степанівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “Європейська Солідарність”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      15
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

 

    • Льовочкін Сергій Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      5
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 

    • Льовочкіна Юлія Володимирівна

      ОБРАНА ПО:
      Загальнодержавному багатомандатному округу
      ПАРТІЯ:
      Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
      НОМЕР У СПИСКУ:
      21
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
      ПОСАДА
      Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

 

    • Любота Дмитро Валерійович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №177
      РЕГІОН:
      Харківська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Голова підкомітету з питань економічного, секторального співробітництва та поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом

 

    • Люшняк Микола Володимирович

      ОБРАНИЙ ПО:
      №166
      РЕГІОН:
      Тернопільська область
      ФРАКЦІЯ
      Не входить до складу будь-якої фракції
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

    • Ляшенко Анастасія Олексіївна

      ОБРАНА ПО:
      №148
      РЕГІОН:
      Полтавська область
      ФРАКЦІЯ
      Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
      ПОСАДА
      Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

 

  • Магера Сергій Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №58
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Магомедов Муса Сергоєвич

    ОБРАНИЙ ПО:
    №45
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Мазурашу Георгій Георгійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №203
    РЕГІОН:
    Чернівецька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
  • Макаренко Михайло Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    29
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань оздоровлення та охорони материнства і дитинства Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування
  • Макаров Олег Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    6
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Мамка Григорій Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    23
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Мамоян Суто Чолоєвич

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    33
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Маріковський Олександр Валерійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    91
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Марусяк Олег Романович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    52
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань організації та оподаткування грального бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Марченко Людмила Іванівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    63
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Марчук Ігор Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №193
    РЕГІОН:
    Хмельницька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Матусевич Олександр Борисович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №86
    РЕГІОН:
    Івано-Франківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Медведчук Віктор Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    3
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Медяник В’ячеслав Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №27
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Мезенцева Марія Сергіївна

    ОБРАНА ПО:
    №168
    РЕГІОН:
    Харківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Мейдич Олег Леонідович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №18
    РЕГІОН:
    Вінницька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Мельник Павло Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №81
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу та співпраці з Євратомом Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Мережко Олександр Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    85
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з цивільного та адміністративного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Микиша Дмитро Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №181
    РЕГІОН:
    Харківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Мисягін Юрій Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №28
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Михайлюк Галина Олегівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    47
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Мінько Сергій Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №80
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Мовчан Олексій Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №150
    РЕГІОН:
    Полтавська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Мокан Василь Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    103
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
  • Молоток Ігор Федорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №160
    РЕГІОН:
    Сумська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Монастирський Денис Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    19
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Мороз Володимир Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №59
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань електроенергетики та транспортування електроенергії Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Мотовиловець Андрій Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    93
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
  • Мошенець Олена Володимирівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    56
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Мулик Роман Миронович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    73
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Мурдій Ігор Юрійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №100
    РЕГІОН:
    Кіровоградська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • М’ялик Віктор Ничипорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №155
    РЕГІОН:
    Рівненська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Нагаєвський Артем Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    96
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Нагорняк Сергій Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №199
    РЕГІОН:
    Черкаська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Наливайченко Валентин Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    3
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Нальотов Дмитро Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №144
    РЕГІОН:
    Полтавська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Наталуха Дмитро Андрійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    14
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Негулевський Ігор Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №130
    РЕГІОН:
    Миколаївська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань автомобільного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Неклюдов Владлен Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    36
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Немиря Григорій Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    8
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань глобальних ризиків та викликів Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Нестеренко Кирилл Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №26
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань державної політики у сфері поводження з відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Нікітіна Марина Вікторівна

    ОБРАНА ПО:
    №82
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Ніколаєнко Андрій Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    19
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань ринку капіталів, інших регульованих ринків, цінних паперів та похідних фінансових інструментів (деривативи) Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Німченко Василь Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    6
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Новинський Вадим Владиславович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №57
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Новіков Михайло Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    127
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань правосуддя Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Овчинникова Юлія Юріївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    84
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Одарченко Андрій Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №170
    РЕГІОН:
    Харківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Осадчук Андрій Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    13
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Остапенко Анатолій Дмитрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    130
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Павленко Ростислав Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    18
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
  • Павленко Юрій Олексійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    25
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Павліш Павло Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №182
    РЕГІОН:
    Херсонська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Павловський Петро Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    115
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань авіаційного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Павлюк Максим Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    102
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Палиця Ігор Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №22
    РЕГІОН:
    Волинська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Папієв Михайло Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    13
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Парубій Андрій Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    2
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Пасічний Олександр Станіславович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №127
    РЕГІОН:
    Миколаївська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Пашковський Максим Ігорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №11
    РЕГІОН:
    Вінницька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Перебийніс Максим Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №212
    РЕГІОН:
    м. Київ
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань охорони здоров’я Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування
  • Петруняк Євген Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    90
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Петьовка Василь Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №72
    РЕГІОН:
    Закарпатська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Пивоваров Євген Павлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №175
    РЕГІОН:
    Харківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Підласа Роксолана Андріївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    104
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Піпа Наталія Романівна

    ОБРАНА ПО:
    №115
    РЕГІОН:
    Львівська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
  • Плачкова Тетяна Михайлівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    31
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Подгорна Вікторія Валентинівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    128
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Поляк Владіслав Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №73
    РЕГІОН:
    Закарпатська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Поляков Антон Едуардович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №206
    РЕГІОН:
    Чернігівська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Пономарьов Олександр Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №78
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Порошенко Петро Олексійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    1
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Потураєв Микита Русланович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    97
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Припутень Дмитро Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    101
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Приходько Борис Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №210
    РЕГІОН:
    Чернігівська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Приходько Наталія Ігорівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    26
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Прощук Едуард Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №85
    РЕГІОН:
    Івано-Франківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Пузанов Олександр Геннадійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    32
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Пузійчук Андрій Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    21
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Пуртова Анна Анатоліївна

    ОБРАНА ПО:
    №221
    РЕГІОН:
    м. Київ
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Пушкаренко Арсеній Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    81
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Рабінович Вадим Зіновійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    2
    ФРАКЦІЯ
    Співголова депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань міграційної політики та громадянства Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Радуцький Михайло Борисович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    18
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування
  • Разумков Дмитро Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    1
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Голова Верховної Ради України
  • Рахманін Сергій Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    8
    ФРАКЦІЯ
    Голова депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Рєпіна Елла Анатоліївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    80
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань функціонування небанківських фінансових установ та страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Рубльов Вячеслав Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №20
    РЕГІОН:
    Волинська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Руденко Ольга Сергіївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    134
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Рудик Кіра Олександрівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    3
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Рущишин Ярослав Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №117
    РЕГІОН:
    Львівська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Рябуха Тетяна Василівна

    ОБРАНА ПО:
    №157
    РЕГІОН:
    Сумська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Саврасов Максим Віталійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    22
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Савченко Ольга Станіславівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    66
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Савчук Оксана Василівна

    ОБРАНА ПО:
    №83
    РЕГІОН:
    Івано-Франківська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань безпеки дорожнього руху та безпеки на транспорті Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Саладуха Ольга Валеріївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    57
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
  • Саламаха Орест Ігорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №121
    РЕГІОН:
    Львівська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань місцевих бюджетів та бюджетної підтримки регіонального розвитку Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Салійчук Олександр В’ячеславович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    79
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Северин Сергій Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №39
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Семінський Олег Валерійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №205
    РЕГІОН:
    Чернігівська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Синютка Олег Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    9
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань забезпечення діяльності народних депутатів України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Скічко Олександр Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №197
    РЕГІОН:
    Черкаська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Скорик Микола Леонідович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    16
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Скороход Анна Костянтинівна

    ОБРАНА ПО:
    №93
    РЕГІОН:
    Київська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Славицька Антоніна Керимівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    37
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Соболєв Сергій Владиславович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    4
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Сова Олександр Георгійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    70
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань митної справи Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Совгиря Ольга Володимирівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    122
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань політичної реформи та конституційного права Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Совсун Інна Романівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    16
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
  • Солод Юрій Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №47
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Соломчук Дмитро Вікторович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    33
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Сольський Микола Тарасович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    125
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Соха Роман Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №75
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету електронного врядування та електронної демократії Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Стернійчук Валерій Олександрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    46
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Стефанишина Ольга Анатоліївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    10
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування
  • Стефанчук Микола Олексійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №187
    РЕГІОН:
    Хмельницька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Стефанчук Руслан Олексійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    2
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Перший заступник Голови Верховної Ради України
  • Столар Вадим Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    11
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Стріхарський Андрій Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №196
    РЕГІОН:
    Черкаська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Струневич Вадим Олегович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    40
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Суркіс Григорій Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    17
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
  • Сухов Олександр Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №107
    РЕГІОН:
    Луганська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Сушко Павло Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    28
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Сюмар Вікторія Петрівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    16
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Тарасенко Тарас Петрович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    124
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань прав людини Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Тарасов Олег Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    74
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань удосконалення структури державного управління в сфері агропромислового комплексу Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Тарута Сергій Олексійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    2
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Тимофійчук Володимир Ярославович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №89
    РЕГІОН:
    Івано-Франківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Тимошенко Юлія Володимирівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    1
    ФРАКЦІЯ
    Голова депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Тищенко Микола Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №219
    РЕГІОН:
    м. Київ
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Тістик Ростислав Ярославович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    111
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Ткаченко Максим Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    25
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Ткаченко Олександр Владиславович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    9
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Ткаченко Олександр Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №141
    РЕГІОН:
    Одеська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Торохтій Богдан Григорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    105
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Требушкін Руслан Валерійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №50
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Третьякова Галина Миколаївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    54
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Трухін Олександр Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №40
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Умєров Рустем Енверович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    18
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Урбанський Анатолій Ігорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №143
    РЕГІОН:
    Одеська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Устенко Олексій Олегович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    86
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування АПК Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Устінова Олександра Юріївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    5
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Федина Софія Романівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    5
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Федієнко Олександр Павлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    92
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової інфраструктури, електронних комунікацій та смарт-інфраструктури Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Фельдман Олександр Борисович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №174
    РЕГІОН:
    Харківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Фріз Ірина Василівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    13
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Фріс Ігор Павлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №84
    РЕГІОН:
    Івано-Франківська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань діяльності органів юстиції, органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Фролов Павло Валерійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    126
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Халімон Павло Віталійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    55
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Холодов Андрій Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    22
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Хоменко Олена Вікторівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    129
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань зовнішньоекономічних зв’язків та ефективного використання міжнародної допомоги Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Христенко Федір Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №46
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Цабаль Володимир Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    12
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Циба Тетяна Вікторівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    131
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
  • Цимбалюк Михайло Михайлович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    15
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Чайківський Іван Адамович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №165
    РЕГІОН:
    Тернопільська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Чернєв Єгор Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    26
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової економіки, інноваційного розвитку та електронного бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Чернявський Степан Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №138
    РЕГІОН:
    Одеська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    8
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань етнополітики, прав корінних народів та національних меншин України Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Чорний Віктор Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    27
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Чорний Дмитро Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №34
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Чорноморов Артем Олегович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №131
    РЕГІОН:
    Миколаївська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Шаповалов Юрій Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №146
    РЕГІОН:
    Полтавська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Шахов Сергій Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №114
    РЕГІОН:
    Луганська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань цивільного захисту населення, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру та подолання негативного впливу на довкілля, завданого збройним конфліктом на території Донецької та Луганської областей Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Швець Сергій Федорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №214
    РЕГІОН:
    м. Київ
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
  • Шевченко Євгеній Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №76
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань промислової політики Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Шенцев Дмитро Олексійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №176
    РЕГІОН:
    Харківська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Шинкаренко Іван Анатолійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    121
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Шипайло Остап Ігорович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    120
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Шкрум Альона Іванівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    22
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Шол Маргарита Віталіївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    107
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань розвитку базових галузей в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Шпак Любов Олександрівна

    ОБРАНА ПО:
    №194
    РЕГІОН:
    Черкаська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Шпенов Дмитро Юрійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №37
    РЕГІОН:
    Дніпропетровська область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Штепа Сергій Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №77
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Шуляк Олена Олексіївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    13
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Шуфрич Нестор Іванович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    7
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
  • Южаніна Ніна Петрівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    14
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Юнаков Іван Сергійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    64
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань технічного регулювання і ціноутворення у будівництві, виробництва будівельних матеріалів та енергоефективності у будівельній галузі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Юраш Святослав Андрійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    27
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань зв’язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Юрченко Олександр Миколайович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №211
    РЕГІОН:
    м. Київ
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань поводження з побутовими відходами Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Юрчишин Петро Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №13
    РЕГІОН:
    Вінницька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Юрчишин Ярослав Романович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    Політична Партія “ГОЛОС”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    7
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської Фракції Політичної Партії “ГОЛОС” у Верховній Раді України дев’ятого скликання
    ПОСАДА
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Якименко Павло Віталійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    98
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Яковенко Євген Геннадійович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №52
    РЕГІОН:
    Донецька область
    ФРАКЦІЯ
    Не входить до складу будь-якої фракції
    ПОСАДА
    Не входить до складу будь-якого комітету
  • Яковлєва Неллі Іллівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    113
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Янченко Галина Ігорівна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    5
    ФРАКЦІЯ
    Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Яременко Богдан Васильович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №215
    РЕГІОН:
    м. Київ
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Ясько Єлизавета Олексіївна

    ОБРАНА ПО:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    ПАРТІЯ:
    ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”
    НОМЕР У СПИСКУ:
    15
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Яценко Антон Володимирович

    ОБРАНИЙ ПО:
    №200
    РЕГІОН:
    Черкаська область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді України
    ПОСАДА
    Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Яцик Юлія Григорівна

    ОБРАНА ПО:
    №79
    РЕГІОН:
    Запорізька область
    ФРАКЦІЯ
    Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
    ПОСАДА
    Голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
 
Розповісти в соціальній мережі